Ładowanie

Led - taśmy i akcesoria | Warszawa

Taśmy i akcesoria LED Warszawa znajdują coraz większe zastosowanie w tworzeniu nowoczesnego oświetlenia. Warszawa do końca 2022 roku zaplanowała wymianę na głównych ulicach całego oświetlenia na LED. Jest to spowodowane tym, iż oświetlenie na warszawskich ulicach jest stare, energochłonne, nieefektywne i często się psuje. Za sprawą zasilaczy Led Warszawa będzie jaśniej, bezpieczniej a wszystko z myślą o ochronie środowiska. 

Montaż systemów led znajduje również zastosowanie w budynkach mieszkalnych i biurowych. Moduły Led zamontowane np w firmie, tworzą pozytywny nastrój oraz wpływają na kreatywność i wydajność.

Przy realizacji oświetlenia budynków biurowych respektujemy w dalszym ciągu wskazania  normy PN–EN 12464–1; 2004 mówiącej, że „Właściwe oświetlenie to lepsza wydajność i jakość pracy, zwiększenie bezpieczeństwa, ochrona wzroku oraz zapewnienie komfortu psychicznego”.  

Taśmy i akcesoria Led montowane w biurach w Warszawie

 

Dzisiaj montaż oświetlenia Led w biurach w Warszawie pełni również ważną rolę jako element wyposażenia i jest jednym z głównych czynników wpływających na samopoczucie i koncentrację przebywających w nim osób w kontekście „zrównoważonych budynków" (zwłaszcza wysokich). Projekty zrównoważone to takie, które mówią, że osoby przebywające w budynku mają mieć:

 

 

Zwłaszcza oświetlenie naturalne, utrzymujące energię w pracy powinno być w maksymalnym stopniu obecne jak najdłużej w biurowcu.

Po zapadnięciu zmroku i w pochmurne dni światło naturalne musi być zastąpione znakomitej jakości oświetleniem sztucznym, bowiem samopoczucie i efektywność, a także zdrowie  pracowników jest zależne od dobrego oświetlenia i powyższych czynników. W przeciwnym wypadku nastąpi ogólne osłabienie, pogorszony nastrój, senność i problemy ze wzrokiem.

Najlepsza z możliwych opcja to taka, kiedy okna są  od strony północnej dla emisji  światła dziennego.

W naszych projektach pt: taśmy led i akcesoria led, uwzględniamy fakt, iż nawet w ciągu dnia w naszej „zachmurzonej” rzeczywistości potrzebujemy światła sztucznego oraz że ma ono stymulować efektywność pracujących, zmniejszać poziom stresu i uczucie zmęczenia wzroku pracowników. Ponadto ma zwiększać uwagę, poprawiać koncentrację i oczywiście być energooszczędne.

 

 

Oświetlenie Led biur i sal konferencyjnych

 

Nowoczesne technologie w oprawach LED umożliwiły przeskok od poprzedniej technologii opraw świetlówkowych i obecnie mamy do wyboru: oświetlenie biur i sal konferencyjnych standardowe - LEDowe… jak również  inteligentne HL (Human Lighting).

Standardowe oświetlenie Led biur i sal konferencyjnych projektowanych obecnie to oprawy modułowe LED (kasetonowe – cena) lub wielkopowierzchniowe (z podświetlaną błoną barrisol, o mlecznych taflach (większe)  lub dyfuzorach w różnych odmianach przezierności – oczywiście LEDowe o dobrych parametrach świetlnych i ogólnie mówiąc – łagodnie świecących na wymagających stanowiskach pracy; zapewniają atrakcyjne rozwiązanie dzięki całej skali dostępnych barw światła 2700-6500K, dużej wydajności użytych LEDów,  wysokiemu bezpieczeństwu, ale trochę wyższej cenie inwestycyjnej.

Rozwiązania te zapewniają wysoki poziom niezawodności, długowieczność, podobny wizerunek pokoi i stanowisk oraz  komfort widzenia.

Jednak stosowanie tylko jednakowego oświetlenia Led dla całej przestrzeni – np. kasetonów ledowych 60x60cm, bez uwzględnienia rodzaju oświetlenia do różnych form aktywności i wizerunku firmy jak i wieku  pracowników jest uproszczeniem w podejściu do projektowania (człowiek po 50tce potrzebuje znacznie więcej światła).

Paski led Warszawa biuro.

Zasilacze led Warszawa biuro.

Taśma led Warszawa.

 

Inteligentne światło w biurze?

Jeśli ok. 80-90% czasu przebywamy w pomieszczeniach zamkniętych i chcemy  zbudować indywidualną atmosferę to oferujemy koncepcję HL (human lighting) –  oświetlenie stymulujące, dbające o samopoczucie i zdrowie – czyli elastyczne dostosowywanie światła do pory dnia, do wieku i wymagań pracowników – tj. zmiany intensywności i barwy światła ze zmianą pory dnia i rodzaju aktywności na stanowisku pracy.

To szczególna jakość, stymulacyjna atmosfera, dobra widzialność stanowisk pracy, intrygujące wnętrze, a więc zmotywowani pracownicy, efektywna komunikacja, skupienie i ponadto energooszczędność.

 

Moduły led Warszawa.

Montaż systemów led Warszawa.

Akcesoria do taśm led w sali konferencyjnej.

Akcesoria led do sal konferencyjnych.

 

Wiemy, że atrakcyjne i wygodne meble i elementy wyposażenia w biurach i salach konferencyjnych, a ostatnio również kolory wpływają również pozytywnie na wyniki w pracy.

Wiemy również, że nowoczesne środowisko pracy oczekuje na elastyczne rozwiązania oświetlenia, zaspakajające indywidualne zapotrzebowanie na komfort świetlny. W związku z chęcią zaadoptowania nowych rozwiązań – oferujemy w Warszawie zestaw opraw architektonicznych dla biur.

Niektóre z nich, te stojące dynamiczne dostosowują się do aranżacji biur i emitują przyjazne oświetlenie o regulowanych wiązkach do góry i do dołu. Są innowacyjne i przyjazne dla użytkowania – z możliwością przestawiania w najbardziej dogodne miejsca wokół stanowisk pracy.

Wyobraźmy sobie szybką adaptację rozkładu jasności z częścią światła pośredniego, skierowanego na sufit  do zmieniających się warunków biurowych i przemieszczającego się składu osobowego w ciągu dnia (obsługa open office w banku, w pracowniach projektowych itp.).

Inteligentne sterowanie ilością światła w powyższych oprawach w zależności od poziomu  światła dziennego zapewnia dobrą atmosferę spotkań, lepszą widzialność i dłuższą  żywotność modułów LED takich jak taśmy i akcesoria.

Użyte modele designerskich opraw o łagodnej powierzchni świecącej dostarczają atrakcyjnych wrażeń i posiadają możliwości w akcentowaniu miejsc oraz tworzenia atmosfery.

Wśród szerokiej oferty dedykowanych rozwiązań dla biur i sal konferencyjnych , mamy również w ramach (HUMAN LIGHTING) -  oświetlenie medyczne najwyższa jakość światła LED CRI > 85 lub 95 .

Oferujemy różne formy światła, zapewniające komfort dobrego widzenia w gabinetach:

 

Zapraszamy.

Taśmy led w Gabinecie Stomatologicznym.

Montaż akcesoriów led w gabinecie.

Paski i akcesoria led w gabinecie lekarskim.

Montaż taśmy i zasilacza led w Warszawie.

 

Pragniemy wprowadzać Szanownych Klientów w świat innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych biur  i systemów zarządzania oświetleniem, bazując na swoim bogatym ponad 20-letnim doświadczeniu, współpracy z wieloma projektantami i architektami oraz pasji do tej dziedziny.

Gwarantujemy, że teraz właściciele oraz administratorzy budynków mogą w konsultacji z nami skutecznie minimalizować wydatki stosując nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, przynoszące oszczędność energii i pieniędzy. Zapraszamy do kontaktów z nami.