Ładowanie

Lampy LED | Warszawa

Taśmy i akcesoria LED znajdują coraz większe zastosowanie w tworzeniu nowoczesnego oświetlenia. Obserwujemy, że wiele miejscowości postanawia wymienić źródła światła na głównych ulicach na nowe, ponieważ konwencjonalne oprawy są energochłonne, nieefektywne i często się psują. Działania te podyktowane są przede wszystkim troską o środowisko naturalne. Za sprawą zasilaczy LED nie tylko w Warszawie, ale także w innych polskich miastach, niedługo będzie znacznie jaśniej i bezpieczniej. Lampy LED znajdują również zastosowanie w budynkach mieszkalnych i biurowych. Moduły LED zamontowane w miejscu pracy tworzą pozytywny nastrój oraz wpływają na kreatywność i wydajność. Przy realizacji oświetlenia budynków biurowych respektujemy wskazania normy PN–EN 12464–1; 2004. Nasza oferta obejmuje wiele innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych biur oraz kompletne systemy zarządzania oświetleniem, ponieważ bazujemy na swoim bogatym, ponad 20-letnim doświadczeniu, współpracy ze świetnymi projektantami i architektami oraz pasji do wyjątkowego oświetlenia.

 

Paski led Warszawa biuro.

Zasilacze led Warszawa biuro.

Taśma led Warszawa.

 

Dlaczego warto zainstalować w biurze oświetlenie LED?

Obecnie oświetlenie LED montowane w biurach w Warszawie pełni ważną rolę jako ten element wyposażenia, który ma ogromny wpływ na samopoczucie i koncentrację przebywających w pomieszczeniach osób. Do najważniejszych wyznaczników współczesnych projektów zrównoważonych budynków (zwłaszcza wysokich) należą:

Po zapadnięciu zmroku i w pochmurne dni światło naturalne musi być zastąpione znakomitej jakości oświetleniem sztucznym, by zapewnić zdrowie, dobre samopoczucie i efektywność pracowników. W przeciwnym wypadku nastąpi ogólne osłabienie, pogorszony nastrój, senność, a nawet problemy ze wzrokiem. Nasze taśmy i akcesoria LED stymulują motywację, zmniejszają poziom stresu i redukują uczucie zmęczenia wzroku. Dbamy także o to, by nasze realizacje były energooszczędne.

 

Moduły led Warszawa.

Montaż systemów led Warszawa.

Akcesoria do taśm led w sali konferencyjnej.

Akcesoria led do sal konferencyjnych.

 

Jakie oświetlenie LED jest stosowane w biurach i salach konferencyjnych?

Nowoczesne technologie w oprawach LED umożliwiły przeskok od poprzednich opraw świetlówkowych i obecnie mamy do wyboru standardowe oświetlenie LED, jak również inteligentne HL (Human Lighting). Standardowe oświetlenie LED biur i sal konferencyjnych obejmuje oprawy modułowe LED (kasetonowe) lub wielkopowierzchniowe z podświetlaną błoną Barrisol, o mlecznych taflach lub dyfuzorach w różnych odmianach przezierności. Nasze produkty mają dobre parametry świetlne i zapewniają atrakcyjne rozwiązania dzięki całej skali dostępnych barw światła (2700-6500K), są także wydajne i gwarantują wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

Tym, którzy chcą zbudować w pomieszczeniach biurowych indywidualną atmosferę polecamy jednak przede wszystkim koncepcję Human Lighting. HL to oświetlenie stymulujące oraz dbające o samopoczucie i zdrowie. Charakteryzuje je elastyczne dostosowywanie natężenia i barwy światła do pory dnia, wieku pracowników, a także ich indywidualnych predyspozycji czy wymagań. Dzięki oświetleniu tego typu w salach konferencyjnych panuje sprzyjający koncentracji nastrój, a na stanowiskach pracy w biurze nie trzeba martwić się o widzialność. Inteligentne sterowanie światłem pozwala ponadto na wydłużenie żywotności zastosowanych modułów LED. Designerskie oprawy o łagodnej powierzchni świecącej dostarczają wyjątkowych wrażeń i stanowią subtelne elementy dekoracyjne.

 

Taśmy led w Gabinecie Stomatologicznym.

Montaż akcesoriów led w gabinecie.

Paski i akcesoria led w gabinecie lekarskim.

Montaż taśmy i zasilacza led w Warszawie.

 

Jakie produkty LED znajdziesz w naszej ofercie?

Wszystkie oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość. Diody, które są umieszczone na taśmach LED, charakteryzują się doskonałym wykończeniem oraz efektywnością działania. Posiadamy szeroki wybór zasilaczy, taśm, pasków oraz modułów LED. Jeśli szukasz świetlówek LED lub żarówek, również zapraszamy do kontaktu. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na profile aluminiowe, żarówki lub tuby LED, profile halogenowe czy lampy wiszące, możesz mieć pewność, że nasza hurtownia oświetlenia dostarczy Ci akcesoria wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów oraz wykazujące długą żywotność. Dostawa przebiega bardzo szybko i sprawnie – już w ciągu kilku dni roboczych będziesz mógł cieszyć się znakomitymi produktami, które są bardzo łatwe w montażu i mają dużą moc. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia!

Gzymsy LED

W naszej ofercie znaleźć można również oświetlenie w postaci gzymsów LED. To ciekawa propozycja, która łączy w sobie nowoczesność z klasyką. Listwy przysufitowe i ścienne są już wszystkim doskonale znane, jednak jeśli dodamy do nich oświetlenie LED, powstaje oryginalna dekoracja. To również doskonała alternatywa dla popularnych obecnie sufitów podwieszanych. Efekt wizualny jest podobny, jednak montaż gzymsów LED jest znacznie prostsze.

Gzyms z taśmą ledową sprawdzi się nie tylko jako oryginalna dekoracja wnętrza, ale również jako klimatyczne oświetlenie. Listwy przysufitowe z oświetleniem LED są montowane w sypialniach, pokojach dziennych, czy łazienkach. Robią wrażenie również w takich miejscach jak biuro, salon kosmetyczny, restauracja, czy gabinet SPA. To odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na niebanalnej ozdobie, która wprowadzi do pomieszczenia wyjątkowy klimat.

Projekty oświetleń w Białymstoku

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy zajmują się projektami oświetleń m.in. dla klientów z Białegostoku. Klienci mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc – doradzimy, wskażemy najlepsze rozwiązanie i zaproponujemy wysokiej jakości produkty. Oświetlenie domu lub innego pomieszczenia będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zadbamy o odpowiednie rozłożenie oświetlenia, jego natężenie, barwę oraz energooszczędność. Sprawimy, że oświetlenie będzie nie tylko funkcjonalne, ale i podnoszące walory estetyczne danej przestrzeni.

Wszystkich zainteresowanych lampami LED i nowoczesnymi iluminacjami świetlnymi zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zachęcamy również do zapoznania się ze zrealizowanymi już projektami.