Ładowanie

Led - taśmy i akcesoria | Warszawa

Taśmy i akcesoria LED Warszawa znajdują coraz większe zastosowanie w tworzeniu nowoczesnego oświetlenia. Warszawa do końca 2022 roku zaplanowała wymianę na głównych ulicach całego oświetlenia na LED. Jest to spowodowane tym, iż oświetlenie na warszawskich ulicach jest stare, energochłonne, nieefektywne i często się psuje. Za sprawą zasilaczy Led Warszawa będzie jaśniej, bezpieczniej a wszystko z myślą o ochronie środowiska. 

Montaż systemów led znajduje również zastosowanie w budynkach mieszkalnych i biurowych. Moduły Led zamontowane np w firmie, tworzą pozytywny nastrój oraz wpływają na kreatywność i wydajność.

Przy realizacji oświetlenia budynków biurowych respektujemy w dalszym ciągu wskazania  normy PN–EN 12464–1; 2004 mówiącej, że „Właściwe oświetlenie to lepsza wydajność i jakość pracy, zwiększenie bezpieczeństwa, ochrona wzroku oraz zapewnienie komfortu psychicznego”.  

Taśmy i akcesoria Led montowane w biurach w Warszawie

 

Dzisiaj montaż oświetlenia Led w biurach w Warszawie pełni również ważną rolę jako element wyposażenia i jest jednym z głównych czynników wpływających na samopoczucie i koncentrację przebywających w nim osób w kontekście „zrównoważonych budynków" (zwłaszcza wysokich). Projekty zrównoważone to takie, które mówią, że osoby przebywające w budynku mają mieć:

 

 

Zwłaszcza oświetlenie naturalne, utrzymujące energię w pracy powinno być w maksymalnym stopniu obecne jak najdłużej w biurowcu.

Po zapadnięciu zmroku i w pochmurne dni światło naturalne musi być zastąpione znakomitej jakości oświetleniem sztucznym, bowiem samopoczucie i efektywność, a także zdrowie  pracowników jest zależne od dobrego oświetlenia i powyższych czynników. W przeciwnym wypadku nastąpi ogólne osłabienie, pogorszony nastrój, senność i problemy ze wzrokiem.

Najlepsza z możliwych opcja to taka, kiedy okna są  od strony północnej dla emisji  światła dziennego.

W naszych projektach pt: taśmy led i akcesoria led, uwzględniamy fakt, iż nawet w ciągu dnia w naszej „zachmurzonej” rzeczywistości potrzebujemy światła sztucznego oraz że ma ono stymulować efektywność pracujących, zmniejszać poziom stresu i uczucie zmęczenia wzroku pracowników. Ponadto ma zwiększać uwagę, poprawiać koncentrację i oczywiście być energooszczędne.

 

 

Oświetlenie Led biur i sal konferencyjnych

 

Nowoczesne technologie w oprawach LED umożliwiły przeskok od poprzedniej technologii opraw świetlówkowych i obecnie mamy do wyboru: oświetlenie biur i sal konferencyjnych standardowe - LEDowe… jak również  inteligentne HL (Human Lighting).

Standardowe oświetlenie Led biur i sal konferencyjnych projektowanych obecnie to oprawy modułowe LED (kasetonowe – cena) lub wielkopowierzchniowe (z podświetlaną błoną barrisol, o mlecznych taflach (większe)  lub dyfuzorach w różnych odmianach przezierności – oczywiście LEDowe o dobrych parametrach świetlnych i ogólnie mówiąc – łagodnie świecących na wymagających stanowiskach pracy; zapewniają atrakcyjne rozwiązanie dzięki całej skali dostępnych barw światła 2700-6500K, dużej wydajności użytych LEDów,  wysokiemu bezpieczeństwu, ale trochę wyższej cenie inwestycyjnej.

Rozwiązania te zapewniają wysoki poziom niezawodności, długowieczność, podobny wizerunek pokoi i stanowisk oraz  komfort widzenia.

Jednak stosowanie tylko jednakowego oświetlenia Led dla całej przestrzeni – np. kasetonów ledowych 60x60cm, bez uwzględnienia rodzaju oświetlenia do różnych form aktywności i wizerunku firmy jak i wieku  pracowników jest uproszczeniem w podejściu do projektowania (człowiek po 50tce potrzebuje znacznie więcej światła).

Paski led Warszawa biuro.

Zasilacze led Warszawa biuro.

Taśma led Warszawa.

 

Inteligentne światło w biurze?

Jeśli ok. 80-90% czasu przebywamy w pomieszczeniach zamkniętych i chcemy  zbudować indywidualną atmosferę to oferujemy koncepcję HL (human lighting) –  oświetlenie stymulujące, dbające o samopoczucie i zdrowie – czyli elastyczne dostosowywanie światła do pory dnia, do wieku i wymagań pracowników – tj. zmiany intensywności i barwy światła ze zmianą pory dnia i rodzaju aktywności na stanowisku pracy.

To szczególna jakość, stymulacyjna atmosfera, dobra widzialność stanowisk pracy, intrygujące wnętrze, a więc zmotywowani pracownicy, efektywna komunikacja, skupienie i ponadto energooszczędność.

 

Moduły led Warszawa.

Montaż systemów led Warszawa.

Akcesoria do taśm led w sali konferencyjnej.

Akcesoria led do sal konferencyjnych.

 

Wiemy, że atrakcyjne i wygodne meble i elementy wyposażenia w biurach i salach konferencyjnych, a ostatnio również kolory wpływają również pozytywnie na wyniki w pracy.

Wiemy również, że nowoczesne środowisko pracy oczekuje na elastyczne rozwiązania oświetlenia, zaspakajające indywidualne zapotrzebowanie na komfort świetlny. W związku z chęcią zaadoptowania nowych rozwiązań – oferujemy w Warszawie zestaw opraw architektonicznych dla biur.

Niektóre z nich, te stojące dynamiczne dostosowują się do aranżacji biur i emitują przyjazne oświetlenie o regulowanych wiązkach do góry i do dołu. Są innowacyjne i przyjazne dla użytkowania – z możliwością przestawiania w najbardziej dogodne miejsca wokół stanowisk pracy.

Wyobraźmy sobie szybką adaptację rozkładu jasności z częścią światła pośredniego, skierowanego na sufit  do zmieniających się warunków biurowych i przemieszczającego się składu osobowego w ciągu dnia (obsługa open office w banku, w pracowniach projektowych itp.).

Inteligentne sterowanie ilością światła w powyższych oprawach w zależności od poziomu  światła dziennego zapewnia dobrą atmosferę spotkań, lepszą widzialność i dłuższą  żywotność modułów LED takich jak taśmy i akcesoria.

Użyte modele designerskich opraw o łagodnej powierzchni świecącej dostarczają atrakcyjnych wrażeń i posiadają możliwości w akcentowaniu miejsc oraz tworzenia atmosfery.

Wśród szerokiej oferty dedykowanych rozwiązań dla biur i sal konferencyjnych , mamy również w ramach (HUMAN LIGHTING) -  oświetlenie medyczne najwyższa jakość światła LED CRI > 85 lub 95 .

Oferujemy różne formy światła, zapewniające komfort dobrego widzenia w gabinetach:

 

Zapraszamy.

Taśmy led w Gabinecie Stomatologicznym.

Montaż akcesoriów led w gabinecie.

Paski i akcesoria led w gabinecie lekarskim.

Montaż taśmy i zasilacza led w Warszawie.

 

Pragniemy wprowadzać Szanownych Klientów w świat innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych biur  i systemów zarządzania oświetleniem, bazując na swoim bogatym ponad 20-letnim doświadczeniu, współpracy z wieloma projektantami i architektami oraz pasji do tej dziedziny.

Gwarantujemy, że teraz właściciele oraz administratorzy budynków mogą w konsultacji z nami skutecznie minimalizować wydatki stosując nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, przynoszące oszczędność energii i pieniędzy. Zapraszamy do kontaktów z nami.

 

Zasilacze Led do taśmy Led. Szeroki wybór taśm Led - Warszawa

W naszej ofercie możesz znaleźć szereg produktów najwyższej jakości, wśród których wszelkie triumfy popularności bez wątpienia wiodą różnorakie taśmy LED. Diody, które są na nich umieszczone, charakteryzują się doskonałą jakością wykończenia oraz efektywnością w trakcie działania. Dzięki naszym produktom będziesz w stanie cieszyć wzrok wspaniałymi diodami o dużej mocy. Posiadamy szeroki wybór taśm LED, które będą w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty najwyższej jakości, jak chociażby zasilacze LED, taśmy LED, paski LED czy moduły LED. Nie może zabraknąć także takich akcesoriów, jak między innymi świetlówki LED oraz bogaty wybór żarówek LED.

 

 

Taśma Led - najnowsze diody Led. Polecamy również zasilacze Led, paski Led oraz moduły Led

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na profile aluminiowe, żarówki LED, tuby LED, profile halogenowe, lampy wiszące czy tuby LED, możesz mieć pewność, że nasza hurtownia oświetlenia dostarczy Ci akcesoria wysokiej jakości, o czym świadczy dobór najlepszych materiałów oraz długa żywotność poszczególnych urządzeń, niezależnie od tego, czy są to profile LED, czy innego rodzaju elementy wyposażenia wnętrza zapewniające doskonały strumień światła. Jeśli chodzi o informacje o dostawie, wszystkie z pewnością znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dostawa przebiega bardzo szybko i sprawnie - już w ciągu kilku dni roboczych będziesz mógł cieszyć się znakomitymi produktami, które są bardzo łatwe w montażu i mają dużą moc. Nasz sklep tego dopilnuje.

 

 

Montaż systemów led

Pod względem oświetlenia LED jesteśmy niewątpliwymi liderami na rynku. Wszystko dlatego, że wszelkie taśmy LED, diody oraz inne elementy wchodzące w skład systemu oświetlenia produkowane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jakość instalacji jest znakomita. Dzięki nam oświetlenie Twojego domu może nabrać wspaniałego charakteru. Mamy w ofercie niezwykle bogaty wybór taśm, które są bardzo przystępne pod względem montażu poszczególnych produktów i diod. Doskonałe taśmy LED, które z pewnością zrobią wrażenie na Twoich gościach oraz pozostałych domownikach - montaż oświetlenia LED to jedna z usług, które proponujemy.

 

Akcesoria Led - Sprawdź akcesoria do taśm led

Setki zadowolonych klientów dostrzegają wiele korzyści płynących ze współpracy z nami, szczególnie jeśli chodzi o obszerny wybór taśm led oraz wszelkich innych akcesoriów tego rodzaju. Nasze produkty są tworzone przez renomowanych producentów, dla których zadowolenie użytkowników, długowieczność wszelkich instalacji oraz uniwersalność, jaką niesie ze sobą oświetlenie LED, to niezaprzeczalny priorytet. Dlatego oferujemy akcesoria do taśm LED, które charakteryzują się trwałością oraz dbałością o wszelkie szczegóły. Same taśmy LED również gwarantują oświetlenie robiące wrażenie i będące znakomitej jakości. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne oświetlenie dokładnie takie, jakie chcesz!