Ładowanie

Ampio Inteligentny Dom

Obecnie instalujemy w swoich domach kilka niezależnych systemów. Posiadamy system sterowania ogrzewaniem, instalację alarmową, elektryczne rolety, podlewanie ogrodu, siłowniki do bramy garażowej i wjazdowej z oddzielnym pilotem. A gdyby tak połączyć te wszystkie systemy w jeden? Tylko wyobraź to sobie...

Wychodzisz do pracy, uzbrajasz alarm, a system już za Ciebie zamknie rolety, wyłączy światło, wybrane urządzenia, a także obniży temperaturę ogrzewania. Śpieszysz się? Nie musisz nawet uzbrajać alarmu. Jednym przyciskiem otwierasz bramę garażową, bramę wyjazdową. Wyjeżdżasz, mrugasz długimi światłami, a tym samym zamykasz bramy i uzbrajasz alarm.

Wracasz pózno do domu. Gdy tylko otworzysz drzwi system zapali Ci światło i włączy Twoją ulubioną muzykę. Stwierdzasz, że czas już spać. Udajesz się do swojego łóżka i jednym przyciskiem obniżasz temperaturę ogrzewania w pozostałych strefach, upewniasz się, że brama garażowa na pewno jest zamknięta, uzbrajasz alarm.

Już przed Twoją pobudką system otwiera rolety na 30%, wpuszczając trochę słonecznego światła, włącza muzykę. Na początku cicho lecz muzyka stopniowo gra coraz głośniej, aby pobudka była znacznie przyjemniejsza.

Science fiction?
Nie, to Ampio. Sterowanie na tym systemie jest dedykowane do domów i mieszkań, gdzie instalacja elektryczna jest jeszcze do zrobienia lub gdzie będzie wykonywany remont. Jest to system przewodowy. Myślisz sobie 'nie no, rewelacja, ale pewnie cena ścina z nóg'? Zapytaj nas o koszt systemu, a pozytywnie Cię zaskoczymy ;)