Ładowanie

Jesteśmy pasjonatami światła. Pomagamy dobrać odpowiednie światło do wnętrz i elewacji. Pomagamy kilkukrotnie obniżyć koszty zużycia energii na oświetleniu, proponując dobrej jakości, estetyczne rozwiązania. Tworzymy realizacje, które odmieniają światłem każdą przestrzeń. Doradzamy, projektujemy i montujemy profesjonalne oświetlenie. Możecie liczyć na naszą pomoc: od projektu, do efektu.

 

Jacy jesteśmy?

Kreatywni – do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie, traktujemy je jako nowe wyzwanie – misję. Spełniamy oczekiwania funkcjonalne i estetyczne każdego z klientów. Światłem kreujemy klimat wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nie boimy się „trudnych” tematów. Wręcz przeciwnie, szukamy najlepszych sposobów na ich rozwiązanie.

Zaangażowani – koordynujemy i nadzorujemy cały proces "zmiany światła" od koncepcji poprzez projekt, aż po wykonanie.

Rzetelni – mamy doświadczenie, zdobyliśmy uznanie i zaufanie klientów. Albo robimy coś dobrze, albo rezygnujemy z propozycji współpracy, która nie odpowiada naszym standardom.

Niezależni – jesteśmy niezależnie funkcjonującym zespołem na rynku. Pracujemy przy różnorodnych tematycznie projektach oświetleniowych. Współpracujemy na zasadzie partnerstwa z wieloma dostawcami oświetleniowymi polskimi i zagranicznymi oraz składamy sami produkty z najlepszych, przetestowanych komponentów LED.

Co oferujemy?

Sprawdź tutaj: www.inspiracjeswiatlem.pl/oferta

W jaki sposób pomagamy?

Naszą rolą, jako projektanta i doradcy oświetlenia jest koordynowanie parametrami instalacji: natężeniem oświetlenia i rozkładem luminancji, ochroną przed olśnieniem, równomierność, oświetleniem awaryjnym, wskaźnikiem oddawania barw, temperaturą barwową, przydziałem energii elektrycznej dla obiektu, energooszczędnością. Wszystko po to, by spełnić wymagania norm - zapewnić zadowolenie i komfort pracy i ożywić przestrzeń.  Szczególną rolę mają źródła światła i oprawy – ich barwa – ciepła lub biała, które relaksują lub pobudzają optycznie.

Dostarczamy system sterowania oświetlenia, który pokazuje Państwa dom, biuro, restaurację w jeszcze lepszej aranżacji świetlnej i pozwala zaoszczędzić energię elektryczną. Zapewniamy wysoki poziom opieki w trakcie kompleksowej współpracy w zakresie projektu, dostawy i montażu nowoczesnych systemów oświetleniowych.

Dlaczego lubimy to, co robimy?

Dlaczego Klienci nas doceniają?

Wykorzystujemy nasze talenty, wysmakowany gust, inżynierskie doświadczenie oraz kreatywność. Odkrywamy nowe formy wyrazu dla najlepszych technologii LED. Twórczy nastrój i nasze umiejętności sprawiają, że realizujemy projekty niestandardowe, "szyte na miarę". Potrafimy zaprojektować i zainstalować kompletne, standardowe systemy oświetleniowe dla wszystkich obiektów.

Śledzimy zmiany i trendy zachodzące w stylu życia naszych Klientów. Rewolucja LEDowa inspiruje architektów, jak też producentów na rynku oświetleniowym polskim, europejskim i chińskim. Stawiamy na innowacyjność i nowoczesne aranżacje z zastosowaniem LEDów. Bazujemy na naszym ponad 20-letnim doświadczeniu i zamiłowaniu do tej dziedziny.

Zobacz referencje od naszych klientów: www.inspiracjeswiatlem.pl/referencje