Ładowanie

Wyczaruj nastrój Światłem

Światło Twojego wnętrza

Gdy przekraczasz próg salonu sprzedaży, restauracji, biura, sali szkoleniowej, urzędu czy kościoła - zwracasz uwagę na oświetlenie, czy kierujesz się ogólnym wrażeniem ? Co decyduje? Jeśli czujesz "klimat" - to zapewne w pierwszym momencie nie zwracasz uwagi, ale właśnie to "coś" decyduje przede wszystkim o tym, że coś Cię w tym wnętrzu oczaruje i chcesz tam wracać.

Światła w galerii handlowej, stylowa lampa w restauracji czy w salonie w domu, intrygująca oprawa świetlna w butiku lub nowoczesna w przestrzeni biurowej - mają wtedy wyjątkowe zadanie. Nie tyle oświetlają pomieszczenia, co tworzą... - no właśnie? Rozbudzają emocje w galerii, stylowy półcień na którejś ze ścian w restauracji ukazuje przytulny zakamarek stapiający kilka osób zajętych rozmową, albo pobudzają aktywność w sali konferencyjnej.

Jaki rodzaj oświetlenia preferujesz? Jaki dominuje w Twoim domu, pracy? Jakie światło najbardziej Cię uspokaja? Jakie światło Cię stymuluje, pobudza? Jaką tonację światła ma Twoja sypialnia, miejsce do pracy, a jakie kuchnia? Jakiego rodzaju lampy masz, gdzie i jak są umieszczone? A może masz swoje biuro lub spędzasz kilkanaście godzin pracując w firmie u kogoś. Jak z Twoją koncentracją i komfortem pracy.

Przymknij oczy i sprawdź w jakim świetle czujesz się najlepiej. W jakiej barwie? Czy wiesz, co decyduje, gdy wybierasz oprawę w sklepie? Kolor, kształt: "ten lubię, a tego nie lubię"? A może jakie wywoła wrażenie na Tobie lub na bliskiej osobie, kiedy zrobisz magiczne "pstryk"?

Często kierujesz się przypadkiem? A nie szukasz podświadomie tych wrażeń, które daje ogień w kominku, ulubiona muzyka? A może czegoś, co jest właśnie modne? I jak to wszystko pogodzić w olbrzymim zbiorze, który "wali Ci się na głowę" w hipermarkecie, a czasem nawet w salonie z oświetleniem?

Zadzwoń lub napisz do nas – umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie czasie przy stoliku z kawą i kilkoma katalogami wybranymi specjalnie dla Twoich potrzeb. Mówiąc czego oczekujesz, "wyczarujemy" oświetlenie Twojego wnętrza domu, biura lub sali bankietowej, aby po włączeniu pozytywnie wpływało na samopoczucie Twoje i zaproszonych gości. Bo światło organizuje i upiększa przestrzeń.

Plik do pobrania