Ładowanie

Domy, mieszkania, rezydencje

Oświetlenie domów  wolnostojących, mieszkań - Pokażemy Cię w dobrym świetle

Oświetlenie w domu jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na samopoczucie, wykonywanie prac domowych i wypoczynek domowników. Ale jak stworzyć intrygującą, miłą i ciepłą atmosferę w domu? Jak stworzyć zaczarowany nastrój, zaskakujące efekty dekoracyjne?

Przyjdź do nas – podpowiemy o sposobach, o których jeszcze 10-15 lat temu można było tylko pomarzyć.

Powiemy też o przyjaznym oświetleniu domu – jak wpływa na naszą aktywność i samopoczucie, o podziale światła na użyteczne i dekoracyjne i jaka jest rola światła w naszym życiu codziennym.

Jako Zespół  łączymy od lat pasję i doświadczenie w doborze opraw i źródeł światła, by we współpracy z architektami nadawać nowy „blask” Państwa wnętrzom mieszkalnym. Aby budowały ciepłą atmosferę wnętrz, a w miejscach do pracy światło tworzyło klimat inspiracji.

Ponieważ obserwujemy obecnie dynamiczne zmiany stylu HI tech aranżacji wnętrz oraz wpływ mody na granatowe kolory we wnętrzach i presję na energooszczędność,  to uzupełniamy ciągle wiedzę w podkreślaniu architektury wnętrz światłem właśnie.

Jeszcze kilkanaście lat temu naszą kreatywność łączyliśmy ze stylem produktów takich klasyków jak : Artemide, La Creu, Grok, Targetti, Castellani, Studio Italia Design, Casadilusso, Panzeri, Vibia, Fabbian , Knikerboker (hand made), Masiero, Mizar, Panzeri.

To były i są nadal finezyjne i proste kształty, najlepsza jakość opraw dekoracyjnych, harmonizująca z nowoczesną architekturą, zaskakujące efekty świetlne, oryginalne formy.

Obecnie z „galopującą” zmianą trendów nasz rynek oświetleniowy zdominowały nowe produkty – proste, minimalistyczne formy polskich firm takich jak: Aquaform, Lira lighting, Spectra, Shilo, Labra oraz przyjęte  już na dobre stylizacje klasycznych opraw takich ikon oświetleniowych jak Luis Poulsen, Artemide  w wykonaniu chińskich producentów przez pojawiające się marki Novodworski, Spotlight, Max Light, Zuma Light i wiele innych.

Aranżacje wnętrz mieszkalnych wykorzystujących w twórczy sposób światło stają się coraz modniejsze. Producenci – zwłaszcza polscy i chińscy też się starają prześcigać i kreują coraz nowsze modele lamp dekoracyjnych i rozwiązania  pokrewne typu gzymsy świetlne, panele świetlne, oprawki w ściany, podłogę, również z wykorzystaniem najrozmaitszej  optyki, jaką umożliwia miniaturyzacja źródeł LED.

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z nami. Z naszym światłem  otrzymasz: ciepło, intymność, wyciszenie, wypoczynek, wydzieloną przestrzeń, odrobinę luksusu i elegancji.

Oprócz oferty rozwiązującej Państwa podstawowe oczekiwania w zakresie oświetlenia, dostarczamy rozwiązania "Inteligentny budynek", który pokaże Państwa dom w bardziej atrakcyjnej aranżacji i pozwoli zaoszczędzić energię.

Obejmuje:

-projekt techniczny i koncepcyjny oświetlenia i sterowania

- projekt rekonstrukcji i modernizacji oświetlenia

-wykonanie

System zapewnia kompletne rozwiązanie poprzez kontakt jedynie z przyciskiem w Twoim panelu dotykowym.

W mieszkaniach i domach prywatnych koordynuje wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie, aby ustawić perfekcyjne proporcje. Sprawia, że dom staje się oazą spokoju i bezpieczeństwa.

Przyciski w panelu kontrolnym - realizują wymarzone sceny. "Witalny dom" oznacza, że podczas Twego wejścia do domu światło się włącza, rozbraja system alarmowy i zarządza klimatyzacją. Dom ożywa za pomocą jednego przycisku. Rozpoznaje osobę otwierającą drzwi i "ustawia" jej parametry: światło, temperaturę, wilgotność, muzykę z głośników tak jak lubi domownik.

Dyskretny panel czuwa, aby Twój system zaprogramowanych scen na szczególne okazje natychmiast uruchomić, zatrzymać, zmienić.

Automatycznie włącza wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie kiedy zaktywizuje się alarm. Dostarcza sygnał  dla zewnętrznych slużb monitorujących, dając dodatkową ochronę.

Oszczędza energię i pieniądze.

Wykrywa niepotrzebnie włączone oświetlenie, przedłuża żywotność droższych i szczególnych źródeł  światła, automatycznie zasila w wodę Twój ogród w zaprogramowanym czasie, dostarcza ogrzewania i klimatyzacji bardziej efektywnie.

A teraz zerknij na dół,  aby przenieść się na chwilę do wnętrz, o których mowa.

Na Państwa życzenie kompletujemy sprzęt oświetleniowy według specyfikacji ustalonej  w projekcie i zapewniamy:

profesjonalną obsługę, serwis techniczny, produkty najwyższej jakości, indywidualne podejście, bogaty asortyment akcesoriów oświetleniowych, inteligentne oświetlenie LED do zastosowania w gzymsach, meblach, wnękach, sterowanie oświetleniem w całym wnętrzu i … atrakcyjne ceny.