Ładowanie

Oświetlenie zewnętrzne domu – pokażemy Cię w dobrym świetle

Oświetlenie w domu jest jednym z najważniejszych czynników, jakie wpływają na samopoczucie, efektywność wykonywania prac domowych i jakość wypoczynku. Ale jak za jego pomocą stworzyć intrygującą, a przy tym miłą i ciepłą atmosferę? Co pomoże wywołać wyjątkowy nastrój i zaskakujące efekty dekoracyjne? Przyjdź do nas – pokażemy Ci technologię, o której jeszcze 10-15 lat temu można było tylko pomarzyć. Z przyjemnością opowiemy też o oświetleniu zewnętrznym domu, o podziale światła na użytkowe i dekoracyjne oraz o tym, jaka jest rola światła w życiu codziennym. Nasz zespół od lat łączy pasję i doświadczenie w doborze opraw i źródeł światła, by we współpracy z architektami nadawać nowy „blask” wnętrzom mieszkalnym, a także rozświetlać bryły z zewnątrz. Zależy nam, by światło budowało ciepłą, domową atmosferę, a w przypadku miejsca do pracy – tworzyło klimat inspiracji.

 

salon

kuchnia

sypialnia

kuchnia

 

Inteligentne oświetlenie domu

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta zaspokajała najwyższe oczekiwania w zakresie oświetlenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, dostarczamy rozwiązania typu smart home. Pozwalają one pokazać dom w bardziej atrakcyjnej aranżacji, a ponadto przyczyniają się do oszczędności energii. Nasze usługi obejmują:

 

Fibaro

dom

fibaro

 

System zainstalowany w mieszkaniach i domach prywatnych koordynuje wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie, aby ustawić jego perfekcyjne proporcje. Sprawia, że dom staje się oazą spokoju i bezpieczeństwa. Na Twoje życzenie kompletujemy sprzęt oświetleniowy według specyfikacji ustalonej w projekcie. Zapewniamy profesjonalną obsługę, serwis techniczny, produkty najwyższej jakości, indywidualne podejście, bogaty asortyment akcesoriów oświetleniowych, inteligentne oświetlenie LED do zastosowania w gzymsach, meblach, wnękach, sterowanie oświetleniem w całym wnętrzu, a także… atrakcyjne ceny.

Wielu naszych realizacji oświetleń domów powstały na terenie Białegostoku i okolic. Jeśli jesteś zainteresowany wyceną, zapraszamy do kontaktu.