Ładowanie

Iluminacje, ogrody

Z pasją i zaangażowaniem wydobywamy z mroków również ogrody. Po to, aby stały się bardziej urokliwe. Elewacja domu, taras, byliny, krzewy w głównych alejach lub dróżkach oraz wyższe drzewa – a nawet oranżerie pokazujemy w sposób, aby wieczory ze znajomymi lub w gronie rodzinnym stawały się przyjemnością bycia właśnie z bliskimi.

W naszej ofercie proponujemy cały wachlarz oświetlenia i urządzenia niezbędne do uzyskania tego efektu. Np. technika drugiego planu, różnej intensywności, ostrego cienia, pod i różnym kątem świecenia źródeł, najrozmaitszych form opraw ogrodowych. Chcąc podkreślić podświetlenie domu, małą architekturę lub roślinność mamy do wyboru oświetlenie górne, dolne, punktowe lub zalewowe (a’ la księżyc). Miejsca szczególnie charakterystyczne podkreślamy delikatnie. Również stosujemy kolory w ogrodzie, które wprowadzają nastrój. Np. romantyczny uzyskamy miksując kolory fioletowy, niebieski z domieszką żółtego.

Ogród „pomalowany światłem” stanie się atrakcyjny, bezpieczny, wymarzony. A najlepsze efekty uzyskujemy, kiedy angażujemy się z architektem zieleni. Wówczas w odbiór miejsca relaksu w ogrodzie angażujemy mocniej.

Zapraszamy do kontaktów z nami.