Ładowanie

Pracujemy z klientem w kilku wariantach, ale zawsze jednym z nich jest doradztwo.

Większość z Was przy pierwszym kontakcie z nami myśli, że jesteśmy sklepem z oświetleniem. Nie jesteśmy. My pomagamy, doradzamy, często także wykonujemy projekty oświetlenia. Oprawy oświetleniowe sprzedajemy „w pakiecie” do naszych usług. Tym wyróżniamy się na rynku. Kim jesteśmy? Firmą doradczo-projektowo-wykonawczą, która dodatkowo dostarcza klientom oświetlenie dekoracyjne, ledowe, dynamiczne.

Zbyt dużo oświetleniowych możliwości

Osoba, która do nas trafia, szuka pomocy. Mnogość rozwiązań, producentów zajmujących się oświetleniem wprawia niektórych w konsternację. Szczególnie tak popularne, potocznie nazywane "oświetlenie ledowe", które zalewa rynek, bardzo różni się jakością wykonania i świecenia. Właśnie wtedy przychodzimy z pomocą, żeby podpowiedzieć klientowi, które oprawy są lepszej jakości, w które warto zainwestować i nie martwić się ich żywotnością. Obojętnie, czy jest to architekt, osoba prywatna, która urządza dom, czy developer, wszyscy otrzymują od nas fachowe doradztwo w dziedzinie oświetlenia.

doradztwo

inż. Krzysztof Nowakowski podczas doradztwa na inwestycji

 

Jak działamy?

Przede wszystkim rozmawiamy i poznajemy oczekiwania klientów. Często nasze pomysły dopiero uświadamiają klientom, czego tak naprawdę mogą się spodziewać po danych produktach. Dzięki otwartosci naszych klientów i rozmowom z nimi powstają najlepsze projekty. Pomagamy dobrać odpowiednią barwę i moć światła, design i rodzaj opraw świetlnych.

Nasze ścieżki pracy z klientem

Nasi klienci zwykle nie spodziewają się ostatecznego efektu, jaki dają proponowane przez nas rozwiązania. Klient zawsze dostaje od nas wartość dodaną. Raz jest to propozycja alternatywnego rozwiązania, innym razem atrakcyjna cena, jeszcze innym razem dodatkowa usługa z naszej strony.

Dla nas najważniejsze jest umiejętne przeprowadzenie klienta przez proces dobierania opraw oświetleniowych. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Działamy poza schematem: klient > zakup towaru > zamknięcie transakcji. Nasza ścieżka jest bardziej rozbudowana: klient > doradztwo > wypracowanie rozwiązania > sprzedaż lub – w przypadku projektowania – klient > doradztwo > projekt (obliczenia, schemat instalacji oświetleniowej, wizualizacja) > wypracowanie rozwiązania > montaż oświetlenia > projekt powykonawczy > serwis gwarancyjny.

Nasi klienci mogą liczyć u nas na pomoc na każdym etapie dobierania czy instalacji oświetlenia.

Kim są nasi klienci?

Nasi klienci to różne segmenty rynku i różna skala inwestycji. Pomagamy zarówno klientom indywidualnym dobrać oprawy dekoracyjne czy podświetlenie liniami led do ich domów, jak też obsługujemy inwestorów w restauracjach, hotelach, biurowcach. Ostatnio coraz częściej zgłaszają się do nas klienci planujący oświetlenie zewnętrzne budynków. Niebawem opowiemy Wam o efektach tej współpracy.

bankiet

biuro oświetlenie