Ładowanie

Obserwujemy ogromny postęp na rynku oświetleniowym w Warszawie. Widzimy, jak zmieniają się restauracje, sale bankietowe, wnętrza hoteli oraz ich oświetlenie architektoniczne zewnętrzne. Kreowanie design otoczenia świetlnego w przestrzeni obiektów HORECA (hotele, restauracje, cafeterie) nigdy do tej pory nie było tak atrakcyjne. Sprawdź nasze świetlne inspiracje !

 

Nowoczesne oświetlenie w architekturze designerskich wnętrz. Zainspiruj się. 

 

W nowoczesnym oświetleniu architektonicznym w Warszawie we wnętrzach branży hotelarskiej, w salach bankietowych i restauracjach najważniejsze jest oddziaływanie na emocje i fukcjonalność oświetlenia. A te z kolei polegają na wykorzystaniu regulacji natężenia strumienia światła, co przekłada się na energooszczędność i atrakcyjność projektowanych systemów. Aplikacje na urządzeniach mobilnych, smarfonach lub panel sterowniczy dają możliwość współpracy ze sterownikami i kreowania dowolnych efektów świetlnych. A wówczas holl, recepcja, sala bankietowa czy restauracja uzyskują wyjątkowe oświetlenie design.

 

Oświetlenie architektoniczne budynku Warszawa.

 

Inspiracje w odpowiednio dobranym oświetleniu w hotelu

Przykładem użycia oświetlenia designarskiego w hotelu w jego wszystkich częściach (włącznie z basenem i gabinetami odnowy) może być hotel Bristol w Busku Zdrój. Obiekt buduje unikalny, elegancki wygląd, przytulną atmosferę wpływające na rozpoznawalność, chęć polecania i powrotów w te miejsca. Oświetlenie wnętrz w hotelu ma stwarzać atmosferę relaksu, być energooszczędne, elastyczne, sterowane w zależności od pory dnia lub charakteru uroczystości np. w sali bankietowej.

Pierwsze wrażenie przed wejściem do hotelu, to przyciągające uwagę z zewnątrz - foyer z jego ciepłym designerskim oświetleniem, następnie recepcja z delikatnym, architektonicznym akcentem świetlnym, aby gość mógł być prowadzony światłem do wind, pokoju, ewentualnie do baru czy restauracji.

Pokój czy apartament mają mieć tak rozłożone oświetlenie i takie kombinacje włączania i ściemniania, aby gość czuł się lepiej niż w domu i miał wybór wielu funkcji oświetlenia: do czytania, oglądania TV, pracy, relaksu i snu. Na pewno wyeksponowany delikatnie obraz lub grafika podkreśli przyjemną atmosferę.

 

Oświetlenie budynku Warszawa - nowoczesne lampy wiszące. Sprawdź nasze designerskie lampy

 

Jeśli nastrój hotelowej restauracji czy baru ma również zapraszać do wnętrza – to oświetlenie budynku jest najważniejsze, bo 80% informacji dociera za pomocą wzroku. Następnie zmysł węchu i smaku. Wskazane jest światło relaksujące i indywidualne do każdego stolika. Skomponowane z rozproszonego, pośredniego światła lamp z kloszem, ewentualnie z kinkietu i akcentowego z sufitu. Światło ma gwarantować komfort wzrokowy przed wejściem i wspomagać atrakcyjność wizualną potraw na stole przez zastosowanie najlepszego wsp. odtwarzania barw tzw. CRI   – na poziomie  ok. 95 oraz możliwość zmiany barw.

 

Oświetlenie design, designerskie.

 

Dzięki profesjonalnym i perfekcyjnym własnościom naszych listew i taśm LED wnętrza tego typu obiektów z nami oświetlone zapewniają energetyzującą lub relaksującą atmosferę. A olbrzymi wybór modeli lamp z kilkudziesięciu katalogów podkreślają spójną architekturę wnętrz i iluminację elewacji zewnętrznych oraz ogrodu.

Technologia LED i inteligentne systemy sterujące pozwalają nie tylko zmieniać temperaturę barwową oświetlenia, tworzyć atrakcyjne aranżacje światłem, pozwalają również wprowadzić do wnętrz nowoczesny wygląd opraw.

Zapraszamy na konsultacje z nami - po kreatywne i innowacyjne rozwiązania oświetlenia.

 

Designerskie lampy wiszące - designerskie oświetlenie w pomieszczeniu

 

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że oświetlenie jest obecnie branżą stale się rozwijającą, która oferuje mnóstwo niezwykle ciekawych rozwiązań dla każdego, kto chce w interesujący sposób urządzić swoje wnętrze lub je ozdobić w niebanalny sposób. Nie jest to trudne, zwłaszcza kiedy masz do czynienia z takimi fachowcami w tym zakresie jak my. Modne lampy wiszące, które mamy w swoim obszernym asortymencie, z pewnością sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników doceniających nie tylko niebanalną prezencję oświetlenia, ale również jego funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które z pewnością zachwycą Cię swoim designem oraz nietuzinkowymi kwestiami natury estetycznej.

 

Oświetlenie designerskie.  Oświetlenie sufitowe led Warszawa.

 

Oświetlenie sufitowe led Warszawa - lampy nowoczesne

 

Jesteśmy niekwestionowanymi liderami w branży oświetleniowej, co pozwala nam na nieustanne rozszerzanie naszych usług oraz oferowanie najbardziej wytrzymałych i wykonanych z najlepszych materiałów lamp oraz kinkietów, które z pewnością sprostają wszelkim oczekiwaniom. Oświetlenie architektoniczne tego rodzaju z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem zarówno tych nowoczesnych wnętrz, jak i takich, które są urządzone w nieco bardziej klasycznym stylu. Oferujemy profesjonalne doradztwo jeśli chodzi o tego rodzaju elementy wyposażenia - na naszej stronie ponadto znajdziesz szczegółowe opcje przeglądania poszczególnych produktów, oferujemy również całkowicie bezpieczne płatności w twojej przeglądarce. Oświetlenie sortuj wg Twoich wymagań oraz oczekiwań, możesz również przeglądać je w formie "nazwa produktu a-z".

 

Oświetlenie wnętrz - nowoczesne oświetlenia jako elementy wyposażenia budynku

 

Skorzystaj z naszej oferty już teraz - gwarantujemy Ci, że w naszym sklepie znajdziesz takie elementy oświetlenia, które będą doskonale komponować się z Twoim wnętrzem. Dzięki temu będziesz mógł przebywać w bardzo interesująco urządzonych pomieszczeniach, co będzie doświadczeniem nad wyraz przyjemnym. Nasze lampy sprawią, że Twoje mieszkanie lub dom będą zachwycać każdego gościa, jak również wszystkich domowników. Produkowane przez nas oświetlenie jest doskonałym wyjściem w każdej sytuacji niezależnie od tego, w jakim stylu mieszkanie jest urządzone - może dodać charakteru wnętrzom każdego rodzaju i wszystkim pomieszczeniom niezależnie od ich przeznaczenia.