Ładowanie

Spotkanie z architektami naszego regionu przed tygodniem w Hotelu Branicki w Białymstoku okazało się być strzałem w dziesiątkę. Kameralne grono 20 wyjątkowych ludzi sprzyjało rzeczowej, merytorycznej dyskusji w której każdy zabrał głos, za co serdecznie dziękujemy.

W pełni profesjonalne prezentacje Pana Jacka Śliwińskiego, który opowiedział i przybliżył zagadnienia związane ze światłem i akustyką przestrzeni Barrisol oraz wystąpienie Pana Krzysztofa Nowakowskiego, który mówił o zakresie działalności firmy Inspiracje Światłem i ostatnio zrealizowanych projektach przy współpracy z architektami i rodziną Barrisol stanowiły główny punkt programu. Zaciekawienie na twarzach uczestników dało nam wyraźny sygnał, że na sali znajdują się ludzie, którzy całym sercem pragnął rozwinąć wachlarz swoich zawodowych kompetencji i umiejętności.

Dziękujemy za słowa pochwały, które dotyczyły specjalnie zaaranżowanej światłem sali (kilka zaprogramowanych scen oświetleniowych) w której odbyło się spotkanie. Podświetlone światłem RGB ściany sali, zmieniające swoje barwy w spokojnym tempie, w pastelowych kolorach zrobiły wrażenie... I szczerze? O to nam chodziło!

Oprócz wystąpień i licznych dyskusji wśród zgromadzonych uczestników można było zobaczyć unikalne wzory ciekawych opraw oświetleniowych "na żywo" oraz dotknąć i doświadczyć podświetlonych i napiętych materiałów Barrisol.

Hitem okazał się także mały konkurs z nagrodami, który wprawił wszystkich w jeszcze lepszy nastrój. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!