Ładowanie

Dnia 11.06.2014. miało miejsce kolejne spotkanie zorganizowane przez firmy Inspiracje Światłem i AGI Poczobut i Syn. Gościem specjalnym był p. Jacek Śliwiński – reprezentant i fascynata Barrisolu. Szkolenie przygotowane zostało z myślą o ludziach twórczych, kreujących i tworzących najlepsze projekty z województwa podlaskiego.

Spotkanie miało na celu przedstawienie nowości oświetleniowych świetnie sprawdzających się do podświetleń Barrisolowych – tworzących efekt Lumier – równomierności natężenia oświetlenia na całej powierzchni napiętego materiału. Zaprezentowane zostały moduły ledowe 1,1W czy 5W o różnej temperaturze barwowej białej neutralnej oraz białej ciepłej. Moduły sterowane były za pomocą funkcjonalnego pilota umożliwiającego zmianę ich natężenia światła – ściemniania i rozjaśniania. Nie zabrakło również światła kolorowego RGB zmieniającego się dynamicznie, nawet „krok po kroku”. Pokazane zostały także zupełnie nowe produkty – moduły światła białego i RGB ze specjalnymi soczewkami umożliwiającymi krawędziowe podświetlenie płótna Artolis. Podczas spotkania pozwoliliśmy sobie na chwilę wspomnień dotyczących zrealizowanych projektów sprzed kilku lat – oczywiście przy współpracy z architektami. Nie zabrakło także wspomnień o „świeżych” i aktualnie zakończonych tematach i inwestycjach.

Prezentacja eksperta Barrisolu przybliżyła nam jak jeszcze lepiej wykorzystywać materiał napinany w projektach, jak wygląda jego późniejszy montaż na budowie. Poruszone zostały najczęściej zadawane pytania podczas realizacji projektu, a także aspekty z którymi musimy się zmierzyć przy jego napinaniu na obiekcie.

Mamy nadzieję, że tego typu spotkania organizowane z myślą o architektach wspomagają ich proces pracy twórczej a także będą powodem do wzmocnienia naszej współpracy w przyszłości.

Poniżej kilka uwieczniających zdjęć.