Ładowanie

O nowoczesnych technologiach, które wspierają konstruowanie lamp, o aktualnej ofercie LED oraz o kierunkach rozwoju liniowych i punktowych źródeł światła, mogliśmy dowiedzieć się podczas szkolenia Signify.

 

Jako pierwszy wykład poprowadził zaproszony z Holandii gość Product Manager Signify – Pan Jelmer Cander, który opowiedział o swoim doświadczeniu, przygodzie ze światłem i pracy, a także o staranności, z jaką dobierane są komponenty wykorzystywane w oprawach oświetleniowych Signify. Opowiedział o przewidywanej przyszłości i dalszym rozwoju źródeł LED oraz jak wielki nacisk kładziony jest na jakość dobieranych podzespołów. Wykład ten wspierany był przez Manager’a Produktu Raan Lighting – Pana Filipa Insadowskiego oraz Bussines Development Manager Signify - Pana Wojciecha Kapturkiewicza, który między innymi w pokazowy sposób przedstawił i opowiedział o zastosowaniach dostępnych temperatur barwowych i współczynnikach oddawania barw źródeł LED. Szczególne zainteresowanie wzbudziła w nas wersja Premium White i Crisp White źródeł światła LED, przy których oświetlane białe czy ecru przedmioty wydają się być jeszcze bielsze. Wykładową część szkolenia zamknęła prezentacja Sales Support Signify – Pana Pawła Morawskiego, który opowiedział o świetle, jego zastosowaniu i postrzeganiu w bardzo prosty i trafny sposób. Podczas tego wystąpienia mogliśmy dostrzec niewidzialne dla oka parametry światła i zjawiska mu towarzyszące jakim jest na przykład efekt stroboskopowy.

 

Dziękujemy za Wasze podejście do światła i pokazanie nam zupełnie nowej technologii chipów ledowych, których cechy połączone z wydajnością tworzą znakomite możliwości elastycznych zastosowań w naszej ofercie. Możemy  bazując na tej wiedzy dobierać takie oprawy, które będą dostosowane do przestrzeni, w której zostaną zainstalowane, do potrzeb klienta, a także mogą być w pełni kompatybilne ze światłem dziennym jak też ruchem.

Nasz kluczowy partner z Chin właśnie produkuje najlepszą jakość opraw, w których stosowane są komponenty Philipsa i takie oprawy będą wyposażone w najbliższe nasze realizacje.

 

 

Szkolenie Signify