Ładowanie

Targi ŚWIATŁO - EXPO XXI 13.03-15.03.2019 r. - to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenie branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową.

Uczestniczyliśmy na Targach ŚWIATŁO, które już kolejny rok z rzędu wpisały się w kalendarz imprez targowych w Warszawie, jak również w Europie. Na tak dużym wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszego Zespołu z Inspiracji Światłem. Na czele z naszym szefem Panem Krzysztofem Nowakowskim podążaliśmy po tych niekończących się alejkach różnego blasku świateł. Po drodze mijaliśmy coraz to ciekawsze nowinki techniczne, najciekawsze eksponaty i perełki "wyczyściliśmy" ze stoisk. Teraz mamy wiele nowych inspiracji i pomysłów, aby pokazywać ciekawe projekty przyszłym inwestorom.

Nawiązaliśmy wiele ciekawych znajomości, które w przyszłości zaowocują współpracą. Jednak jest tyle interesujących rzeczy, że w jeden dzień człowiek nie jest w stanie wszystkiego zobaczyć. W następnym roku postanowiliśmy, że wybierzemy się na dłużej.

 

Targi EXPO XXI - Warszawa - Inspiracje Światłem