Ładowanie

Architekci, znaleźliśmy rozwiązanie na wiele problemów z oświetleniem, z jakimi się zmagacie.

Tegoroczne Targi Światło 2018 napełniły nas wieloma nowymi inspiracjami. Spotkaliśmy kilka zupełnie nowych rozwiązań, które z pewnością będziemy wykorzystywać w naszych projektach oświetlenia. Oprócz pięknych, dekoracyjnych, tradycyjnych czy też designerskich opraw, wiele bardzo nowoczesnych rozwiązań. Pokażemy wam sześć naszym zdaniem najciekawszych dziedzin na rynku oświetlenia.

 

Lighting for arts

Najbardziej oczarowały nas designerskie projektory. Dlaczego? Bo łączą w sobie wszystkie funkcje, które pozwalają sterować światłem w zależności od potrzeb. Wszystkie elementy projektorów są utrzymane w jednym systemie estetycznej oprawy, w czarnej lub białej kolorystyce, czasami z elementami złota. Tego typu oświetlenie pozwala na stworzenie spójnej aury światła w pomieszczeniach. Jak to możliwe? Mają na to wpływ 4 czynniki: 1) projektory świecą z kilku niezależnych punktów świetlnych, 2) mają regulowane natężenie światła, 3) mają regulację kąta świecenia, 4) mają regulację barwy światła. Oryginalny design komponuje się z dobrą jakością w optyce. Naszym zdaniem to idealne rozwiązania dla miejsc ceniących piękno i funkcjonalność. Projektory można wykorzystać do oświetlania miejsc komercyjnych, rezydencji i mieszkań. Idealnie sprawdzą się także w galeriach sztuki. Zobaczcie.

Projektory o zmiennym kącie nachylenia, sterowanej barwie światłaProjektory o zmiennym kącie nachylenia i sterowanej barwie światłaProjektory o zmiennym kącie nachylenia i sterowanej barwie światła

Projektorki - modelowanie światłemProjektorki - modelowanie światłem Projektorki - modelowanie światłemProjektorki - modelowanie światłem

 

Hermetyczne panele LED

Szukaliście hermetycznych, wodoszczelnych paneli LED? Kilka naszych realizacji wymagało tego typu produktów. Stwarzają one możliwość łagodnego, przyjemnego światła w wilgotnych pomieszczeniach takich jak baseny, sale operacyjne, zabiegowe, niskie hale przemysłowe, zakłady produkujące żywność, w których występuje konieczność mycia sufitów. Takie panele świetnie sprawdzą się także pod wiatami, na stacjach paliw. Współpracujemy z producentem tego rodzaju paneli. Spotkaliśmy się na Targach Światło 2018.

Panel hermetyczny LEDZ przedstawicielami firmy produkującejcpanel hermetyczny LEDPanel hermetyczny LED

 

Nowoczesne oświetlenie architektoniczne

Podświetlanie budynków światłem LED to jeden z tematów, którym zajmujemy się od kilku lat. Technologia oświetlenia architektonicznego, zewnętrznego coraz bardziej się specjalizuje. Moduły ledowe są umieszczone w hermetycznych oprawach. Do podświetlania można wykorzystać zarówno jednobarwne światło, jak też wielokolorowe, w których są umieszczone taśmy RGB i czipy ledowe.

Oświetlenie architektoniczneOświetlenie architektoniczneOświetlenie architektoniczne

 

Dekoracyjne designerskie lampy

W przeważającej ilości na Targach Światło królował styl Vintage – podkreślający i nawiązujący do wystroju minionych czasów. Teraz bez wątpienia są modne lampy z żarowymi świetlówkami, które piękne sprawdzą się w kawiarniach i pubach, ale także w salonach. Ciepłe światło i nastrój, które tworzą wpływają na tworzenie atmosfery zaufania i relaksu.

Oświetlenie dekoracyjneOświetlenie dekoracyjneOświetlenie dekoracyjne

 

Z jubilerską precyzją

Światło, które podkreśla każdy detal produktu, przykuwa uwagę klienta. Odpowiednie oświetlenie wyrobów jubilerskich jest niezbędnym elementem aranżacji, ale także sprzedaży. Bransoletki, pierścionki, obrączki podświetlane za pomocą odpowiedniej barwy i natężenia światła zyskują na atrakcyjności.

Oświeltenie jubilerskieOświeltenie jubilerskie Oświeltenie jubilerskie

Kolory, kolory

Niezmiennie od kilku lat na Targach Światło zachwyca nas kolorowe światło. Producenci prześcigają się w propozycjach, które pozwalają dekorować przestrzeń kolorowym światłem.

Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie Oświetlenie